INFORMACE PRO PACIENTY

18.Březen 2020 | Tiskové zprávy

INFORMACE PRO PACIENTY Z důvodu vydaných nařízení Vlády ČR k zamezení šíření a snížení expozice koronaviru a v důsledku nedostupnosti ochranných prostředků musíme přistoupit k následující opatřením v provozu neurologické ambulance a spánkové poradny:

1) Do odvolání jsou zrušeny objednané neakutní kontroly a vyšetření. Všichni pacienti budou vyrozuměni telefonicky nebo sms. Náhradní termíny dohodneme stejným způsobem po zrušení vydaných opatření.

2) Z uvedených důvodů omezujeme ordinační dobu pro akutní pacienty – info na jednotlivých pobočkách. Žádáme všechny akutní pacienty, aby pokud možno svou návštěvu napřed konzultovali telefonicky na uvedeném telefonním čísle a v uvedených hodinách. Je nezbytně důležité omezit zbytečné kontakty a cesty z důvodu zabránění šíření infekce.

3) Žádáme pacienty, aby využívali telefonické konzultace event. emailovou komunikaci včetně zajištění elektronických receptů. Děkujeme, že dodržujete všechna doporučení vydaná Vládou ČR – snížením osobního kontaktu na nezbytně nutné množství se chráníme všichni. Zdravotníci INSPAMED

Sbírka článků, studií a odkazů o spánku.

Pokud máte zájem rozšířit náš lékařský tým, kontaktujte prosím ing. Renatu Fabelovou, tel.: 725 793 112, mail: rfabelova@spankovaporadna.cz

 

Mapa stránek