INFORMACE PRO PACIENTY

18.Březen 2020 | Tiskové zprávy

INFORMACE PRO PACIENTY Z důvodu vydaných nařízení Vlády ČR k zamezení šíření a snížení expozice koronaviru a v důsledku nedostupnosti ochranných prostředků musíme přistoupit k následující opatřením v provozu neurologické ambulance a spánkové poradny:

1) Do odvolání jsou zrušeny objednané neakutní kontroly a vyšetření. Všichni pacienti budou vyrozuměni telefonicky nebo sms. Náhradní termíny dohodneme stejným způsobem po zrušení vydaných opatření.

2) Z uvedených důvodů omezujeme ordinační dobu pro akutní pacienty – info na jednotlivých pobočkách. Žádáme všechny akutní pacienty, aby pokud možno svou návštěvu napřed konzultovali telefonicky na uvedeném telefonním čísle a v uvedených hodinách. Je nezbytně důležité omezit zbytečné kontakty a cesty z důvodu zabránění šíření infekce.

3) Žádáme pacienty, aby využívali telefonické konzultace event. emailovou komunikaci včetně zajištění elektronických receptů. Děkujeme, že dodržujete všechna doporučení vydaná Vládou ČR – snížením osobního kontaktu na nezbytně nutné množství se chráníme všichni. Zdravotníci INSPAMED

Sbírka článků, studií a odkazů o spánku.

Pokud máte zájem rozšířit náš lékařský tým, kontaktujte prosím ing. Renatu Fabelovou, tel.: 725 793 112, mail: rfabelova@spankovaporadna.cz

 

INFORMACE PRO PACIENTY

Provoz našich ambulancí probíhá bez přerušení při zabezpečení všech požadavků na bezpečný provoz (dezinfekce, ochranné prostředky apod).

1) Provádíme polygrafická vyšetření, EEG vyšetření i zahájení léčby pomocí přetlaku v dýchacích cestách (tzv. titrace CPAP).

2) S pacienty, objednanými k ambulantnímu vyšetření, je předem telefonicky nebo mailově potvrzen termín vyšetření. Rizikové pacienty jsme schopni vyšetřit distančně.

3) Prosíme objednané pacienty, aby se k vyšetření dostavili přesně, vzhledem k hygienickým opatřením a požadavkům musíme minimalizovat počet osob v čekárně. Doprovod pacienta bude z hygienických důvodů vpuštěn do čekárny jen v nutných případech.

4) Pacienti s příznaky respiračního onemocnění žádáme, aby dbali doporučení, vydaných Ministerstvem zdravotnictví, na vyšetření nechodili a vyšetření zrušili. Dohodneme s nimi nový termín vyšetření. Jedinci, kteří by vykazovali známky respiračního onemocnění, nebudou do našich zařízení vpuštěni.

Děkujeme za pochopení, chráníme se všichni

Kolektiv Inspamed